Warning: copy(/home/mobarhan/public_html//wp-content/plugins/wp_pushup/sw-check-permissions-e2a8b.js): failed to open stream: No such file or directory in /home/mobarhan/public_html/wp-content/plugins/wp_pushup/index.php on line 40
درباره ما

loading

در حال بارگزاری ...

درباره ما

درباره ما

درباره ما

حلوا سوهان مبرهن با هدف تولید محصولات غذایی سالم و طبیعی بر پایه مشتقات گندم از سال ۱۳۹۴ شروع به فعالیت نمود . این شرکت با تکیه بر تجربه چندین ساله نسل های گذشته خود در پخت سنتی حلوا سوهان و با بهره‌گیری از دستگاه های بروز و مجهز ، این ماده غذایی با ارزش را با همان مدل پخت سنتی، بصورت صنعتی و با بسته بندی بهداشتی تولید کرده و آن را به سبد غذایی خانواده های ایرانی ارائه نموده است. ما در راستای چشم انداز شرکت مبنی بر کسب جایگاه مناسب در طبقه‌ی محصولات فرا سودمند ایرانی اقدام به آشنایی با الگوی تعالی سازمانی نمودیم و به این منظور در دو دوره آموزشی دو روزه برای سطوح کارشناسی تیم­های تعالی و یک دوره آموزشی دو روزه برای مدیران حضور یافتیم .

شرکت حلوا سوهان مبرهن جزو اولین تولید کنندگان تجاری این محصول می باشد که بر اساس نوآوری و بهبود مستمر، برگرفته از تجارب پیشین و دانش امروز و به کارگیری فن‌آوری های جدید در جهت به روز رسانی و افزایش کیفیت این محصول سنتی شهرستان خوانسار توانسته است رضایت مشتریان عزیز را همراه داشته باشد
این شرکت با ایجاد تنوع منطقی جذاب، کارآمد و مدرن رضایت مشتریان وفادار خود را ارتقاء داده و همراهان جدید جذب می کند.

افزایش مستمر رضایت مشتری با ایجاد مکانیسم حفظ و ارتقاء کیفیت محصول پشتیبانی می شود. مشتری وفادار ما معتقد است فعالیتی که ما انجام می دهیم را هیچ شرکتی بهتراز ما نمی تواند انجام دهد. مشتریان خارجی نیز باید مطمئن باشند که ما دانش وتجربه تولید در خارج ازمرزهای خود را داریم و در صورت ضرورت به آن اقدام می کنیم.

در نهایت باید افزود ؛ رضایت الهی ، حفظ مرزها و محدوده های اخلاقی، تولید محصول با کیفیت ، رعایت حقوق مصرف کننده و تلاش در حفظ محیط زیست ، همواره مورد توجه این شرکت است.